• Historie a současnost firmy

profil

Společnost Watecom s.r.o. byla založena a zaregistrována v roce 2004. Všichni zaměstnanci mají dlouholetou praxi ve výstavbě telekomunikačních sítí a technologií. Spolupracujeme s celou řadou stavebních, elektromontážních a telekomunikačních firem - podívejte se na naše reference.

Naše společnost se zabývá především výstavbou, rekonstrukcí a překládkami telekomunikačních metalických a optických sítí a zařízení. Provádíme i s tím související zemní práce, pokládku kabelů, montáž spojek a rozvaděčů včetně měření. Zajišťujeme i projekční přípravu zakázek včetně územně správního projednání a autorizace, zpracováváme dokumentaci skutečného provedení a zajišťujeme geodetické zaměření skutečného stavu.

Nabízíme Vám spolupráci při projektování a realizaci telefonních přípojek, překládek kabelů, vnitřních rozvodů a strukturovaných kabeláží v budovách a optických tras v souvislosti s výstavbou nových komunikací, obchvatů obcí, průmyslových zón, nových výrobních hal, sídlišť rodinných domků a dalších objektů.

Provádíme na zakázku trasování sítí Telefónica O2.

Ceník ke stažení je k dispozici ZDE.

Kontaktujte nás

telekomunikace,překládky,přeložky,zemní práce,projekce

Watecom s.r.o.
IČO: 272 00 175
DIČ: CZ 272 00 175
tel.: 377 331 403
fax: 377 829 130
email: info@watecom.cz

Adresy a mapy